Článek Featured Italian Health Minister Under Investigation for Murder for Concealing COVID-19 Vaccine Deaths vyšel na serveru Vigilant News 12. prosince 2023

„Věděl, že injekce zabíjejí lidi, a vydal příkazy místním zdravotnickým úřadům, aby smrt a vážné vedlejší účinky zatajily.“

 

Bývalý italský ministr zdravotnictví Roberto Speranza je vyšetřován pro vraždu poté, co e-maily odhalily, že od samého začátku očkování věděl, že injekce zabíjejí lidi, a vydal příkazy místním zdravotnickým úřadům, aby smrt a vážné vedlejší účinky zatajily, aby italské občany ubezpečil o jejich bezpečnostii a neohrozit očkovací kampaň,“ uvedl přispěvatel InfoWars Greg Reese v šířícím se X příspěvku sdíleném Alexem Jonesem.

 

O těchto ohromujících obviněních informovaly německé i italské zpravodajské sítě.

Reese poskytl anglický překlad německého vysílání o tomto příběhu:

Úřad státního zastupitelství v Římě vyšetřuje Roberta Speranzu, italského vládního ministra zdravotnictví v době kovidových opatření. Byl zodpovědný za očkovací kampaň. Vyšetřování je výsledkem stížností souvisejících s takzvanými e-maily AIFA, Italské lékové agentury. Vyšetřován je i bývalý ředitel AIFA Nicola Magrini.

Roberto Speranza, bývalý italský ministr zdravotnictví.

 

Zveřejnění těchto interních e-mailů odhalilo, že si byli od počátku vědomi nebezpečí očkování proti COVID. Obvinění zní, že odpovědný ministr a šéf protidrogového úřadu vědomě a záměrně vystavili nic netušící italské obyvatelstvo tomuto riziku.

Nicola Magrini, bývalý ředitel AIFA. Obrázek: informatori.it.

Ano, povzbuzovali Italy, aby se nechali očkovat. Pro některé profesní skupiny bylo očkování dokonce povinné. Následně se vyskytlo mnoho vedlejších účinků, včetně smrtelných. Vyšetřování se týká vraždy, vážného ublížení na zdraví a dalších, protože Speranza a Magrini evidentně dali pokyny místním zdravotnickým úřadům, aby zatajily úmrtí a vážné vedlejší účinky, ke kterým došlo bezprostředně po zahájení očkování, aby nebyla ohrožena očkovací kampaň – a aby ujistili občany o jejich bezpečnosti.

Od odpovědného ministra a šéfa AIFA se nyní očekává, že se z těchto činů budou zodpovídat. Podle stížností policejních odborů a finanční policie a také soukromé organizace „Listen to Me“, která v Itálii zastupuje 4200 lidí poškozených vakcínami, byli policisté a učitelé podrobeni povinnému očkování proti kovidu.

Zde je bývalý ministr zdravotnictví Roberto Speranza, který hrdě oznamuje statistiky očkování v Itálii. „Nyní jsme dosáhli masivně významného procenta očkovaných lidí v Itálii, 89,41 %. V současnosti zůstává v Itálii neočkovaných jen něco málo přes 10 % populace.

Dnes je Roberto Speranza vyšetřován za lží, které údajně o vakcínách šířil. Mezi zločiny, ze kterých je obviněn, patří ideologická faleš a vražda. Podívejte, toto je dokument, který vám prezentujeme exkluzivně. Uvádí, že bývalý ministr Roberto Speranza spolu s Nicolou Magrinim, bývalým generálním ředitelem AIFA, jsou oba vedeni ve vyšetřovacích záznamech římské prokuratury.

Reese dodal, že filipínská Sněmovna reprezentantů nedávno hlasovalaČesky pro vyšetření záhadného nárůstu nevysvětlitelných úmrtí, kterých bylo v roce 2021 více než 260 000 a v roce 2022 asi 67 000.

Zdá se však, že vládní vyšetřování „šokujících“ nevysvětlených úmrtí bylo zpomaleno poté, co země zažila silné zemětřesení o síle 7,6 stupněČesky .

Pro další investigativní zpravodajství sledujte práci Grega Reese na gregreese.substack.com.


[PJ]