Informaci Strafanzeige gegen von der Leyen u.a. bei Internationalem Strafgerichtshof in Den Haag publikoval server Philosophia Perennis 7. prosince 2023

 

 

Paní von der Leyen a další svými rozhodnutími ohrozili životy 451 milionů občanů EU a bez jejich vědomí je poskytli pro výzkumné účely. Svým jednáním umožnili a podpořili, aby EMA[1] podmíněně schválila vakcínu, jejíž účinnost a bezpečnost není známá, jejíž výroba s sebou nese velká rizika, která podle smlouvy může vést ke smrti, nemoci a invaliditě, a aby jí následně byli očkováni staří, nemocní, zdraví, děti, kojenci a těhotné ženy.

GemeinWohlLobbyČesky a lidskoprávní organizace United For FreedomČesky, kterou zastupují Uwe Kranz a Marianne Grimmenstein-Balas, nyní podaly u Mezinárodního trestního soudu v Haagu trestní oznámení na osoby, které jsou za dohodu o předběžném nákupu mezi EU a BioNTech/Pfizer primárně odpovědné.

Předběžnou kupní smlouvu mezi Pfizer/BioNTech a EU podepsala jménem zemí EU Nanette Cocero, globální prezidentka (Vaccines) společnosti Pfizer, a Stella Kyriakides, komisařka EU pro zdraví, dne 20. listopadu 2020. Již dlouho je známo, že vakcíny byly nedostatečně zkoumány a že byly testovány a schváleny příliš rychle a unáhleně. Evropská komise a vlády však smlouvu dosud odmítají zveřejnit.

Nyní je jasné proč: Protože v této smlouvě si každý může přečíst, jak si Evropská komise a vlády EU bez váhání pohrály se životy svých 451 milionů občanů. Nedávno unikla první tajná kupní smlouva mezi EU a výrobci vakcín BioNTech/Pfizer. Celou smlouvu naleznete na tomto odkazu: https://www.rai.it/dl/doc/2021/04/17/1618676600910_APA%20BioNTech%20Pfizer__.pdf

primárně odpovědnéDva zástupci lidskoprávní organizace United For Freedom, Marianne Grimmmenstein-Balas a Uwe Kranz, proto dne 28. listopadu 2023 podali k Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu trestní oznámení na osoby za tuto zakázku.

Na základě dostupných informací existuje důvod se domnívat, že více osobami byly spáchány četná porušení Norimberského kodexu, zločiny proti lidskosti, zločin genocidy a válečné zločiny. Obviněni jsou tito lidé:

  • Generální ředitel Světové zdravotnické organizace: TEDROS ADHANOM GHEBREYESUS
  • Předseda a generální ředitel Pfizer Biopharmaceuticals Group: ALBERT BOURLA,
  • Prezident Institutu Paula Ehrlicha: KLAUS CICHUTEK
  • Ředitel Evropské zdravotní agentury (EMA) EMER COOKE
  • bývalý prezident Vaccines, Pfizer Biopharmaceuticals Group, NANETTE
    COCERO
  • Spolupředseda Nadace Billa a Melindy Gatesových WLLIAM „BILL“ GATES III,
  • Komisařka EU pro zdraví STELLA KYRIAKIDES,
  • Předsedkyně Evropské komise URSULA VON DER LEYEN a další.

Ve smlouvě Evropská komise uvádí, že použití vakcíny je „ve výhradní zodpovědností členských států EU“. Za aplikaci není odpovědná ani Evropská komise ani BioNTech/Pfizer, ale členské státy EU. Farmaceutické společnosti tedy za nic neručí.

EU uznává, že výroba vakcíny podléhá „významným rizikům a nejistotám“. Evropská komise tak vysoká rizika a nejistoty při výrobě vakcíny uznala a zároveň jejich nedostatky schválila. Na straně 25 kupní smlouvy Evropská komise a BioNTech/Pfizer dokonce upřesňují, na které vakcínou způsobené škody se ručení farmaceutické společnosti nevztahuje. Jsou to: smrt, fyzická újma, duševní nebo citová újma, nemoc, invalidita, ztráta nebo poškození majetku, ekonomická ztráta nebo přerušení podnikání.

Jednotlivé členské státy EU dále objednávkovými smlouvami sjednanými EU potvrzují, že dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny nejsou známy a že se mohou objevit neznámé vedlejší účinky. A to u vakcíny, která by měla sloužit k očkování zdravých(!) lidí!

Všech osm osob svými rozhodnutími ohrozilo životy 451 milionů občanů EU a bezdůvodně je poskytli pro výzkumné účely. Svým jednáním umožnili a podpořili podmínečné schválení EMA vakcíny, jejíž účinnost a bezpečnost není známá, jejíž výroba s sebou nese velká rizika, která podle smlouvy může vést ke smrti, nemoci a invaliditě, a aby jí následně byli očkováni staří, nemocní, zdraví, děti, kojenci a těhotné ženy. Dne 18. října 2023 EMA v reakci na žádost několika poslanců Evropského parlamentu potvrdila, že „vakcíny COVID-19 nejsou schváleny, aby zabránily přenosu z jedné osoby na druhou“ (zdroj)

Vlády věděly, že vakcíny šíření viru nebrání. Tyto vědomosti však občanům nepředali a i přes tuto skutečnost pro některé skupiny obyvatel zavedli povinné očkování. Všichni tím porušili Norimberský kodex a obecná lidská práva.

Celé trestní oznámení naleznete na tomto odkazu:
https://gemeinwohl-lobby.de/wp-content/uploads/2023/12/Voelkerrechtsstrafanzeige.pdf


Poznámka:
[1] EMAČesky – Evropská zdravotní agentura

David Berger (nar. 1968) byl po dokončení doktorátu (Dr. phil.) a habilitace (Dr. teol.) řadu let profesorem ve Vatikánu. 2010 Outing: Vychází bestseller „The Holy Seem“. Poté byl dva roky šéfredaktorem časopisu pro gaye a byl vyhozen, neboť příliš otevřeně kritizoval islám. Od roku 2016 blogger (philosophia-perennis) a novinář na volné noze (např. pro Die Zeit, Junge Freiheit, The European).


[PJ]